JJW SKI DEO skarpety narciarskie z jonami srebra

Markowe skarpety JJW
Model: Ski Deo Silver

Skład:

  • bawełna - 75%, polipropylen - 22%, lycra® - 3%,

Więcej szczegółów

39,99 zł

Trójwarstwowa profilowana dzianina frotte chroni części nogi narażone na urazy i otarcia podczas jazdy na nartach. Zastosowanie unikalnej technologii łączenia skarpet nad palcami "PATENT ROSSO" sprawia, że jest ono niewyczuwalne i zapewnia najwyższy komfort. Zawartość przędzy Lycra® w całym wyrobie zapewnia idealne przyleganie do nóg. Komfortowy ściągacz nie powoduje nadmiernego ucisku, utrzymując doskonale skarpetkę na nodze. Dwie opaski elastyczne, na stopie i nad kostką, zapobiegają przesuwaniu się podkolanówek nawet podczas gwałtownych ruchów. Podkolanówki są dostosowane do anatomicznego kształtu lewej (L) i prawej (R) stopy nie tylko przez odpowiednio wyprofilowane frotte, ale i ukształtowanie innego konturu dzianiny wokół palców lewej i prawej stopy. Poprzeczne prążki ułatwiają układanie się podkolanówki na zgięciu nogi. Zawartość jonów srebra w przędzy PROLEN® Siltex powoduje, że skarpetki pełnią rolę dezodorantu. Unikalne antybakteryjne i antygrzybicze działanie jonów srebra zapobiega powstawaniu przykrego zapachu podczas użytkowania i zapewnia maksymalną higienę.

  • Ochrona przed urazami - miejsca narażone na otarcia lub urazy są chronione przez miękkie trójwarstwowe frotte.
  • Dynamiczna stabilizacja - dwie opaski elastyczne zapobiegają przesuwaniu się skarpety na nodze, nawet podczas gwałtownych ruchów.
  • Płaskie łączenie - nad palcami - zastosowanie unikalnej technologii łączenie skarpet nad palcami "PATENT ROSSO" sprawia, że jest ono niewyczuwalne zapewnia najwyższy komfort.
  • Bezuciskowość - prawie zupełny brak ucisku przy jednoczesnym doskonałym utrzymaniu się na nodze zapewnia nowoczesne włókno LYCRA zastosowane w całej skarpetce.
  • Dezodorant - zawartość srebra w przędzy Prolen Siltex sprawia, że skarpetki pełnią rolę dezodorantu. Unikalne antybakteryjne i antygrzybicze właściwości jonów srebra zapobiegają powstawaniu przykrego zapachu i zapewniają maksymalną higienę i komfort użytkowania skarpet.

Napisz opinię

JJW SKI DEO skarpety narciarskie z jonami srebra

JJW SKI DEO skarpety narciarskie z jonami srebra

Markowe skarpety JJW
Model: Ski Deo Silver

Skład:

  • bawełna - 75%, polipropylen - 22%, lycra® - 3%,

Informacje odnośnie wysyłki i zwrotów....

Inne produkty z tej samej kategorii