Wyprzedaż!

Skarpety narciarskie Zobacz większe

Skarpety narciarskie JJW ThermoWool

Markowe skarpety JJW
Model: Ski Deo ThermoWool

Skład:

  • wełna merynosowa - 40%, poliamid - 17%, lycra® - 3%, akryl - 40%,

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

34,99 zł

Ski Deo - to unikalne rozwiązanie, w którym skarpetki pełnią rolę dezodorantu. Zapobieganie powstawaniu przykrego zapachu podczas użytkowania uzyskano dzięki antybakteryjnej i antygrzybiczej apreturze wbudowanej w włókna skarpetek. (szwajcarska licencja Sanitized)

Trójwarstwowa profilowana dzianina frotte chroni części nogi narażone na urazy i otarcia podczas jazdy na nartach. Unikalny, miękki płaski szew "Patent Rosso" nad palcami i Lycra® w całym wyrobie, zapewniają idealne przyleganie do nóg. Komfortowy ściągacz nie powoduje nadmiernego ucisku, utrzymując doskonale skarpetkę na nodze. Dwie opaski elastyczne, na stopie i nad kostką, zapobiegają przesuwaniu się podkolanówek nawet podczas gwałtownych ruchów. Podkolanówki dostosowane są do anatomicznego kształtu lewej (L) i prawej (R) stopy nie tylko przez odpowiednio wyprofilowane frotte, ale i ukształtowanie innego konturu dzianiny wokół palców lewej i prawej stopy. Poprzeczne prążki ułatwiają układanie się podkolanówki na zgięciu nogi. Podkolanówki mają ponadto strefę wentylacji pod palcami i kanały wentylacyjne wzdłuż całej długości. Wykończenie Sanitized® zapewnia wyjątkową higienę antybakteryjne, antygrzybicze i antyzapachowe działanie podkolanówek.

Ochrona przed urazami - miejsca narażone na otarcia lub urazy są chronione przez miękkie trójwarstwowe frotte.

Dynamiczna stabilizacja - dwie opaski elastyczne zapobiegają przesuwaniu się skarpety na nodze, nawet podczas gwałtownych ruchów.

Wentylacja - wywietrznik pod palcami i kanał wentylacyjny wzdłuż całej skarpetki zapewniają lepsze oddychanie i odprowadzanie wilgoci.

Płaskie łączenie - nad palcami - zastosowanie unikalnej technologii łączenie skarpet nad palcami "PATENT ROSSO" sprawia, że jest ono niewyczuwalne zapewnia najwyższy komfort.

Bezuciskowość - prawie zupełny brak ucisku przy jednoczesnym doskonałym utrzymaniu się na nodze zapewnia nowoczesne włókno LYCRA zastosowane w całej skarpetce.

Ciepło i absorpcja wilgoci - unikalne właściwości naturalnej wełny merynosowej zapewniają utrzymywanie ciepła oraz absorpcję nadmiaru wilgoci, dzięki czemu stopy pozostają zawsze suche.

Napisz opinię

Skarpety narciarskie JJW ThermoWool

Skarpety narciarskie JJW ThermoWool

Markowe skarpety JJW
Model: Ski Deo ThermoWool

Skład:

  • wełna merynosowa - 40%, poliamid - 17%, lycra® - 3%, akryl - 40%,

Informacje odnośnie wysyłki i zwrotów....

Inne produkty z tej samej kategorii