Przejdź do allegro

Skarpety narciarskie Brubeck Ski ThermoWool

Markowe skarpety Brubeck
Model: Ski Force ThermoWool


46,90 zł brutto

Brubeck Ski - skarpeta wykonana jest z wełny merino o doskonałych właściwościach termicznych. Konstrukcja skarpety oparta na włóknach polipropylenowych zapewnia wysoką trwałość i dużą wytrzymałość. Zawarte w przędzy jony srebra hamują wzrost bakterii, grzybów i pleśni. Redukują nieprzyjemny zapach i utrzymują biologiczną równowagę skóry. Skarpety posiadają w stopie dzianinę frotę podnoszącą komfort noszenia oraz działającą antywibracyjnie. Elastan w składzie skarpety gwarantuje idealne dopasowane są do stopy.

Skład:

  • wełna - 60%,
  • elastan® - 2%,
  • poliamid - 5%,
  • polipropylen - 11%,
  • polipropylen (z jonami srebra) - 22%,


Frotte Wool - wewnętrzna, pogrubiona część zapewnia uczucie ciepła i zabezpiecza przed otarciami.

Strefa Forte - wzmocnienia podwójne (konstrukcja Frotte) dające dodatkową ochronę przed kontuzjami ścięgna Achillesa oraz zapobiegają otarciom i powstawaniu pęcherzy.

Middle Zone - (wzmocniony obszar) w części środkowej śródstopia zapobiega przesuwaniu się skarpet.

Stick System - utrzymuje skarpetę we właściwym położeniu. Prążkowany ściągacz dopasowuje się do nogi i zapewnia doskonałe trzymanie skarpety, nie ograniczając krążenia krwi.

Brak opinii klienta.

Koszty wysyłki:

1) list polecony ekonomiczny - 8zł
2) paczkomaty In-Post - 8,5zł
3) przesyłka kurierska (wpłata na konto,Payu) - 13zł
4) przesyłka kurierska (pobranie) - 19zł

Zasady wysyłki zamówionego towaru:

Dostawy są realizowane w ciągu 1-3 dni roboczych od momentu otrzymania potwierdzenia wpływu płatności. Towar wysyłany jest firmą kurierską GLS, Pocztą Polską oraz usługą wysyłkową realizowaną przez paczkomaty In-Post.